Ikony

Doprava, platba a vrácení peněz

Doprava, poštovné a balné

Pokud nezvolíte osobní vyzvednutí zakoupeného obrazu nebo propagačního materiálu (merch) v sídle společnosti, zakoupené zboží Vám doručíme na adresu, kterou uvedete v objednávce. Zásilky jsou vždy pečlivě balené. Chováme se ekologicky, myslíme na přírodu a uvádíme do praxe koncept udržitelnosti. Proto se snažíme snižovat objem spotřebovaného balícího materiálu, a to tak, že kromě bublinkové fólie využíváme k balení již použité kartónové krabice z jiných objemných dodávek. Spolehlivého dopravce volíme dle specifik odesílaného zboží – nenesete riziko spojené s přepravou. Pokud preferujete určitý způsob přepravy či místo či čas doručení, máte možnost to při objednávání zmínit v poznámce – bude-li to možné, vyjdeme Vám vstříc.

Cena dopravy a balného pro hodnotu objednávky:

  • do 400 Kč je 50 Kč
  • 401 Kč – 3 000 Kč je 120 Kč
  • 3001 Kč – 10 000 Kč je 170 Kč
  • nad 10 000 Kč je zdarma

Zakoupená díla předáváme přepravci co nejdříve, nejpozději do pěti pracovních dnů od připsání kupní ceny na náš účet. O termínu doručení vás bude informovat přímo vybraný dopravce. Při přebírání zásilky doporučujeme zkontrolovat neporušenost obalu – v případě pochybností zásilku nepřebírejte a kontaktujte nás.


Platba

Nabízíme několik variant, jak u nás zaplatit za nákup. Vyberte si tu, která Vám vyhovuje nejlépe.

Platba v hotovosti

Při osobním odebrání obrazu nebo propagačního zboží (merch) můžete obnos uhradit v hotovosti na sídle společnosti.

Platba přes QR kód

Při osobním odebrání zboží Vám na kupní cenu vystavíme QR kód. Kód pak stačí vyfotit Vaším chytrým mobilem a platební příkaz se ve Vaší mobilní bankovní aplikaci vyplní automaticky.

Platba přes online platební bránu

Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost Comgate a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.


Vrácení peněz - nejčastější způsoby placení

Pokud od smlouvy odstoupíte v zákonné 14-denní lhůtě nebo Vám máme peníze vracet v rámci reklamačního řízení, pak Vám uhrazenou částku vrátíme stejným způsobem, jakým jste zboží uhradili. Vracíme pouze částku, kterou jsme od Vás přijali (nevracíme např. bankovní poplatky související s převodem).

Hotově

Pokud nám budete zakoupené zboží vracet osobně, můžeme Vám na základě předchozí domluvy peníze vrátit v hotovosti. Další variantou je vrácení peněz přes QR kód, který při vrácení zboží v sídle naší společnosti vystavíte.

Kartou/převodem

Při platbě kartou Vám vrátíme peníze na Váš účet vedený k Vaší platební kartě. Pokud jste platili převodem z bankovního účtu, vrátíme Vám peníze na tento účet.